Альтернативи* курінню: можливості заміни сигарет

Автор
o'go Club мембер Знає про ХР все і навіть більше.
Альтернативи* курінню: можливості заміни сигарет

Розповідаємо все про різні способи споживання нікотину: від спреїв, до сучасних пристроїв для нагрівання тютюну.

18+ Наша продукція призначена для повнолітніх споживачів нікотину, може зашкодити вашому здоров'ю та викликати залежність.

Інформація надана виключно з метою інформування та може відрізнятися залежно від конкретних виробників та видів продукції.

З розвитком технологій, повнолітні споживачі почали активніше досліджувати та обирати  альтернативи курінню, шукаючи більш зручні та сучасні формати. За останні десять років на ринку з'явилися нові можливості для заміни сигарет, у тому числі нікотиновмісні паучі, пристрої для нагрівання тютюну, електронні сигарети, вейпи та інше.

На відміну від сигарет, альтернативні варіанти використовують різні способи доставки нікотину (не лише куріння), наприклад, подушечки (паучі) виділяють нікотин при контакті зі слизовою оболонкою. Також популярний формат — нагрівання тютюну за допомогою електронного пристрою. У цій статті ми докладно проаналізуємо переваги та недоліки кожного з цих способів.

Електронні пристрої для споживання нікотину

На сучасному ринку електронних пристроїв для споживання нікотину існує великий асортимент девайсів: пристрої для нагрівання тютюну, вейпи, «одноразки», под-системи, а також електронні сигарети.

  • Пристрої для нагрівання тютюну

Інноваційні рішення, такі як пристрої для нагрівання, створює бренд glo™. Їх основна відмінність від електронних випаровувачів (вейпів) у тому, що вони нагрівають не рідину, а тютюнові стіки**.

 

В основі технології — індукційне нагрівання, а не горіння. Під час нагрівання стіка, утворюється аерозоль, і немає диму або попелу*.

glo™ пропонує кілька пристроїв для нагрівання, зокрема:

  • glo™ Hyper Pro — найновіший девайс бренду. Можна обрати один із чотирьох кольорів, сумісний із товстими стіками «Демі» від брендів neo та Kent.
  • glo™ Pro Slim — доступний у 4 кольорах, працює із тонкими стіками «Нано» від бренду neo™.
  • glo™ Hyper Air — доступний у 7 кольорах, є компактним пристроєм, який працює з товстими стіками «Демі».
  • Вейпи та електронні випаровувачі рідин

Вейп — це сучасний електронний пристрій, створений для випаровування рідини, яка містить нікотин, ароматизатори та інші речовини. Механізм дії зазвичай полягає в тому, що у вейпі є спеціальна спіраль, що нагрівається за допомогою акумулятора. Цей процес перетворює рідину на пару, яку потім вдихає користувач. Зазвичай вейпи можна легко заряджати та заправляти новою рідиною. Одна із основних характеристик — широкий вибір смаків та ароматів. Проте згідно з останніми змінами законодавства, влітку 2024 року рідини для вейпів, що містять додаткові ароматизатори, будуть заборонені для виробництва. Докладніше про це, читай за посиланням.

  • Електронні сигарети

Всі девайси, що не спалюють тютюн — багаторазові та одноразові вейпи, под-системи та інші аналоги — можна віднести до категорії електронних сигарет. Їх основна особливість — відсутність горіння.

 

Також зазвичай їх можна заряджати та заправляти, що робить «електронки» більш практичними у використанні.

  • Под-системи та одноразові аналоги

Под-системи — це мініатюрні вейпи нового покоління, які є одним із варіантів електронних сигарет. Пристрій зазвичай складається з батареї та касетного модуля, який може бути одноразовим або дозволяти повторне використання. Под-система може активуватися кнопкою або вмикатися автоматично під час «затяжки». Вони відрізняються від одноразових аналогів тим, що мають більшу функціональність, також їх не потрібно викидати після кожного використання, достатньо замінити под з рідиною.

 

«Одноразки», навпаки, відразу готові до використання і не потребують зміни картриджів чи зарядки. Вони зручні для тих, хто шукає простий спосіб вживання нікотину без необхідності в обслуговуванні пристрою. Рекомендується подібні пристрої не викидати, а здавати для подальшої утилізації.

  • Електронні кальяни

Електронні кальяни — це сучасна альтернатива традиційному кальяну, проте як і традиційний кальян, вона, звісно, не виключає ризиків. Зазвичай такі пристрої складаються з батареї, атомайзера та резервуара для рідини. Під час вживання, батарея нагріває атомайзер, який перетворює рідину на пару.

 

Рідини для кальянів випускаються у різноманітних смаках і ароматах. Важливо зауважити, що вони також містять нікотин, тому призначені тільки для повнолітніх осіб.

Інша нікотинова продукція

До асортименту продуктів, що містять нікотин відносять нікотиновмісні паучі, спреї, а також нікотинові пластирі. Отже, що про них треба знати?

  • Нікотиновмісні паучі

Нікотиновмісні паучі VELO — це метод отримання нікотину без диму* та горіння. Це маленькі подушечки, що містять нікотин та інші ароматичні компоненти. Їх потрібно помістити між яснами та верхньою губою, VELO буде діяти протягом 30 хвилин.

 

Асортимент безтютюнових паучів VELO включає 10 позицій, що відрізняються смаками та міцністю. Однієї з ключових переваг паучів можна зазначити їх свободу у використанні, адже вони непомітні для людей навколо, а отже доступні там, де використання сигарет неможливе.

  • Нікотиновий спрей

 

Нікотиновий спрей — це швидкий спосіб отримання нікотину. Він розпилюється на слизову оболонку і часто використовується разом із нікотиновою жувальною гумкою. У складі спреїв можуть бути пропеленти (речовини для подачі нікотину у вигляді аерозолю) і допоміжні компоненти, такі як ароматизатори чи консерванти, для покращення смаку або збереження продукту.

щоб переглянути

* Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. ** 18+ Тютюнові вироби можуть зашкодити вашому здоров'ю та викликати залежність. Тільки для повнолітніх споживачів нікотину *** Цей продукт не виключає всі ризики і містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет. **** Нагріває тютюн, без горіння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність.
Оцінити новину:
Щоб оцінити статтю, необхідно авторизуватися
Сподобалася новина? Поділися з другом