Пристрої нагрівання тютюну: що це таке, принцип роботи

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™
Пристрої нагрівання тютюну: що це таке, принцип роботи

 

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.   

Багато повнолітніх споживачів вже давно відкрили для себе пристрої нагрівання тютюну. Учасники спільноти o’go обирають цей сучасний формат споживання нікотину як альтернативу1 звичайним сигаретам. Як працює ця технологія, що потрібно для девайса та які ще продукти можна обрати в o’go Club — дізнавайся в цьому матеріалі.

Альтернативні технології споживання тютюну

Отже, пристрій (система) нагрівання тютюну — це технологія, яка дозволяє вживати нікотин без згоряння2 тютюну. Він не спалює тютюн, а доводить його до температури 250-280°C (температура горіння сигарети складає приблизно 900°C), за якої відбувається вивільнення нікотину у вигляді аерозолю.

Для сеансу у девайс нагрівання тютюну потрібно розмістити спеціальний тютюновий виріб – стік3, натиснути кнопку для активації нагрівання та почати сеанс. Цей тютюновий виріб візуально схожий на звичайну сигарету, але тютюн у ньому спеціальним чином підготовлений для процесу нагрівання, а не горіння. Така електронна сигарета дозволяє відчути справжній тютюновий смак, без домішок горіння.

Один з відомих представників пристроїв нагрівання тютюну — це glo™. Головний принцип роботи девайсу описаний вище. Усього для гло випускається два формати стіків neo™ — тонкі «Нано» для лінійки glo™ Pro і товсті «Демі» підходять тільки для Hyper-девайсів. Також у лінійці «Демі» представлений бренд Kent — лише для пристроїв лінійки Hyper.

Тепер розглянемо детальніше, що таке glo™ та які моделі пристроїв зараз представлені на ринку. Усього їх налічується 3. Кожен пристрій має 2 режими роботи: «Standart» — стандартне нагрівання тютюну протягом 20 секунд та режим «Boost», під час якого стік нагрівається швидше та/або з максимальною температурою.

 

Пристрої glo™:

  • Девайс glo™ Pro Slim — найлегший з лінійки, він важить усього 74 г. Доступний у чотирьох кольорах і підтримує «тонкі» стіки «Нано». Забезпечує до 16 безперервних сеансів4. Заряджається найшвидше з усіх — до 2 години.
  • Девайс glo™ Hyper Air — доступний у 7 кольорах. Це найкомпактніший пристрій з колекції, має товщину 12,5 мм. Забезпечує до 20 безперервних сесій4. Працює з «товстими» стіками «Демі».
  • Девайс glo™ Hyper Pro - останнє оновлення лінійки девайсів Hyper. Перший пристрій від glo™ з екраном EasyView™, новим диском TasteSelect™ для управління режимами та оновленою технологією нагрівання Heatboost™. Представлений у 4 кольорах. Забезпечує до 20 безперервних сесій4. Як і всі девайси Хайпер сумісний лише зі стіками Демі.

Чи є інші альтернативи споживання нікотину на o’go?

Якщо ти шукаєш для себе спосіб споживання нікотину без тютюну та обмежень щодо місця застосування, то сучасна альтернатива glo™ — це безтютюнові паучі VELO. Їх обирають завдяки таким властивостям:

  • Подушечки взагалі не виділяють диму та попелу1. Їх не потрібно підпалювати чи нагрівати. Достатньо просто покласти пауч між верхньою губою та яснами і потримати до 30 хвилин.
  • Паучі не виділяють неприємного запаху6. Використовуй VELO будь-де — в магазині, громадському місці, метро, ресторані7 і не переймайся, що ти можеш комусь заважати.
  • Зручна компактна упаковка з відділом для використаних паучів, яку можна покласти у кишеню, рюкзак чи сумку.

 

Як бачиш, технологія роботи пристроїв дуже проста, а для паучів взагалі не потрібно додаткових девайсів. Залишилося дізнатися, де можна придбати цю продукцію.

Де придбати VELO та glo™

Усю цю продукцію та навіть більше можна купити на my o’go. Ти можеш замовити онлайн, як нікотинові паучі VELO, так і пристрої нагрівання тютюну glo™. Купуючи на ого, ти автоматично стаєш учасником закритої спільноти o’go Club.

o’go Club це ком’юніті для прихильників нікотиновмісної продукції, а також для тих, хто полюбляє спеціальні пропозиції. Тільки учасникам o’go нараховуються XP8 за те, що вони купляють продукцію бренду, залишають відгуки і приводять своїх повнолітніх друзів9.

Накопичені XP можна обміняти на обміняти на сертифікати від партнерів: WOG, Rozetka, Київстар, Vodafone, lifecell, Епіцентр, ОККО, Сільпо, Фора, Eva, METRO, WATSONS, АЛЛО, Ашан та MEGOGO. Окрім цього також можна обрати аксесуари для свого девайса glo™ або стильний мерч та гаджети.

А ще на o’go на тебе чекає безкоштовна доставка замовлень по Україні сервісом «Нова пошта». А зручний інтерфейс розповість детальніше про склад та актуальні ціни на оригінал продукції.

Обирай для себе зручний спосіб споживання нікотину.

щоб переглянути

1. Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. 2. Нагріває тютюн, без горіння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність. 3. Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 4. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача. 5. При використанні у режимі Буст. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача. 6. Мається на увазі без смол, похідних від тютюну. Цей продукт не виключає усіх ризиків, містить нікотин, що викликає залежність. 7. Якщо немає обмежень, встановлених цими закладами або перевізниками. 8. ХР не нараховуються за купівлю тютюновмісної продукції neo ™ та Kent, а також за пристрої glo ™. 9. Друг — повнолітній споживач тютюнових або нікотиновмісних продуктів.
Оцінити новину:
Щоб оцінити статтю, необхідно авторизуватися
Сподобалася новина? Поділися з другом