Порівнюємо девайси glo™: Hyper Air, Hyper Pro та glo Pro Slim

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™
Порівнюємо девайси glo™: Hyper Air, Hyper Pro та glo Pro Slim

Що спільного і чим відрізняються пристрої для нагрівання від бренду glo™?

18+ Наша продукція призначена для повнолітніх споживачів нікотину, може зашкодити вашому здоров'ю та викликати залежність.

Вирішив придбати glo ™ на сайті my o’go — і не знаєш, який девайс обрати? Розуміємо, адже сьогодні в асортименті бренду glo™ є одразу три сучасних пристрої для нагрівання  — Hyper Air, Hyper Pro та Pro Slim.

Звісно, у кожного з них є свої особливості. Саме тому ми підготували детальний огляд glo™ девайсів для нагрівання, аби було простіше з усім розібратися — і обрати пристрій, який найбільше пасуватиме твоєму стилю.

То в чому ж різниця між Hyper Air, Hyper Pro та Pro Slim?

Спершу розберемося, що ж це за девайси? Почнемо з glo™ Hyper Air — компактного моноблока, який представлений у семи кольорах. Вага glo™ Air всього 75 грамів, така легкість і стала натхненням для назви Air.

Серед головних переваг — окрема кнопка для активації режиму Boost (Буст),  ціна, яка зараз складає 399 грн і індукційна нагрівальна камера, що дозволяє користуватися технологією вже за 20-30 секунд після включення. Девайс є наступником моделі glo™ X2, лінійки Hyper. Сумісний зі стіками neo та Kent, що продаються в «товстому» форматі Демі.

glo™ Pro Slim — єдиний пристрій у сьогоднішньому асортименті бренду, який працює з тонкими стіками формату «Нано». Зручність, компактність та інші glo™ характеристики девайсу підкреслюють його витонченість.

Мінімалістичний дизайн glo™ Pro Slim отримав нагороду iF Design Award 2022, а знайти девайс сьогодні можна одразу у чотирьох різних кольорах.

Ну і нарешті, цьогорічна прем’єра серед технологій для нагрівання  — девайс glo™ Hyper Pro. Новинка бренду, яка поєднує в собі стильний вигляд і зручні функції.

Головною перевагою є багатофункціональний екран, який допоможе зрозуміти рівень заряду пристрою, час до кінця сесії та попередить про можливі несправності моноблока. Як і до всієї серії Hyper, девайсу підходять лише стіки neo та Kent у «товстому форматі» Демі.

Аби порівняти все детальніше, давай переглянемо зручну таблицю:

Назва пристрою

Pro Slim

Hyper Air

Hyper Pro

Рік виходу в Україні

2022

2023

2024

Тривалість сесії

До 3 хв — Буст
До 4 хв — Стандарт

До 3 хв — Буст
До 4 хв — Стандарт

До 3 хв — Буст
До 4.30 хв — Стандарт

Формат стіків

Нано

Демі

Демі

Вага

74

75

87,5

Наявність екрана

немає

немає

є

Режим Boost(Буст)

є

є

є

Час нагрівання

до 10 с — Буст

до 20 с — Стандарт

до 20 с — Буст

до 30 с — Стандарт

до 15 с — Буст

до 20 с — Стандарт

Акумулятор (сесії без підзарядки)

до 16 сесій*

до 20 сесій*

до 20 сесій*

Час заряджання

до 2 год**

до 3,5 год**

до 100 хв**

Кількість кольорів корпусу

4

7

4

Що входить в комплект пристрою

пристрій, USB- кабель, щітка для чищення, інструкція

пристрій, USB- кабель, щітка для чищення, інструкція

пристрій, USB-C кабель, щітка для чищення, інструкція

Де замовити новий девайс?

Знайти нові девайси і купити гло можна у фірмових просторах бренду та на офіційних ресурсах, таких як сайт myogo.com.ua. Купуючи там, можна бути впевненим, що у твоїх руках оригінал glo™, на який діє офіційна гарантія. А реєстрація пристрою дозволить приєднатись до програми лояльності o’go Club, що дозволяє збирати ХР, та обмінювати їх на мерч, аксесуари*** або сертифікати партнерів. Ще однією перевагою онлайн-замовлення є можливість розширеного порівняння пристроїв, аби точно обрати саме ту модель, яка найбільше пасуватиме тобі. 

До того ж купуючи у офіційних представництвах, ти можеш бути певен, що ціна на glo™ буде актуальною, а безкоштовна доставка дозволить не хвилюватись про переплату.

І ще про переваги онлайн-замовлень

За певні дії на сайті, учасники програми лояльності oʼgo Сlub, отримують ХР, які потім можна обміняти на аксесуари*** чи приємні речі для себе. Наприклад, мерч від o’go чи сертифікати у партнерські мережі ROZETKA, MEGOGO та інших. Саме тому купувати через інтернет-магазин oʼgo не тільки зручно, а ще й цікаво.

Завдяки партнерам з «Нова пошта», замовити доставку може вся Україна****, а для клієнтів з Києва  та інших великих міст України доступна послуга доставки через сервіс  IPost.

До речі, якщо виникнуть якісь питання, щодо роботи пристрою, — ми завжди готові допомогти. Просто звертайся до онлайн-підтримки, чи скоріше реєструйся на сайті oʼgo — там це все і навіть більше.

щоб переглянути

* За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача. ** Час заряджання залежить від ступеня розрядженості акумулятора, використання штекера, підключеного до електромережі, від терміну експлуатації і температури середовище зарядження акумулятора *** Ця продукція призначена для використання виключно з glo™. **** Згідно актуального покриття «Нова Пошта», окрім окупованих внаслідок російської агресії територій.
Оцінити новину:
Щоб оцінити статтю, необхідно авторизуватися
Сподобалася новина? Поділися з другом