Дайджест програми лояльності o’go Club: червень

Автор
o'go Club мембер Знає про ХР все і навіть більше.
Дайджест програми лояльності o’go Club: червень

Літні ідеї, доступні для тебе в o'go Сlub прямо зараз

Пʼять ідей, на що обміняти 200 XP*

Учасники програми o'go Сlub можуть легко накопичувати XP — experience points* — за різноманітні дії на сайті o'go або у фірмових магазинах. Наприклад, XP* нараховуються учасникам за запрошення друзів**, відгуки на продукцію, купівлю мерчу на сайті або навіть за користування послугами для  споживачів. Щоб отримувати задоволення від програми o'go Сlub, не обовʼязково мати велику кількість поінтів. Зараз ми розповімо, як потішити себе, якщо на твоєму рахунку накопичилось понад 200 ХР*.

На що обміняти 200 ХР*?

Якщо ти виконав перші кроки учасника програми, наприклад, зареєстрував девайс, залишив перші відгуки на продукцію, придбав аксесуари на сайті, то цілком можливо, що уже маєш близько 200 ХР*. Саме час звернути увагу на літні пропозиції, якими можна насолоджуватись прямо зараз:

Нікотиновмісні подучешчки VELO TROPIC BREEZE Х-STRONG за 130 ХР.

Нікотиновмісніподушечки VELO дозволяють тобі не витрачати час і завжди залишатись у центрі подій, адже їх можна використовувати будь-де і вони зовсім не заважають оточуючим. Спробуй опцію зі смаком тропічних фруктів, щоб точно бути певним: літо уже тут.

Дайджест програми лояльності o’go Club: червень

Сертифікат «Київстар», vodafon або lifecell за 200 XP.

Поповнюй рахунок на телефоні, щоб залишатись на звʼязку з друзями та домовлятись про літні пригоди разом. Ну а після — обмінюватись фотографіями та лайкати один одного в «інсті».

Дайджест програми лояльності o’go Club: червень

Сертифікат в АТБ: товари для пікніка.

Коли планувати пікніки, як не влітку? Для цього тобі знадобиться чимало всього: розпалювач, вуголь, посуд. А може час купити нову решітку? В АТБ ти зможеш знайти усе і одразу. Залишилось зібрати компанію та запланувати маршрут.

Дайджест програми лояльності o’go Club: червень

Сертифікат в «Алло» за 200 ХР

Плануєш проводити час на сонці — тоді радимо не забувати про водний баланс. На маркетплейсі «Алло» ми вернули увагу на стильну скляну пляшечку з бамбуковою кришкою, але якщо ти любиш проводити час активно, краще візьми легку пластикову. Впевнені: кількість кольорів, з яких можна обрати, тебе приємно здивує.

Дайджест програми лояльності o’go Club: червень

Сертифікат у Watsonsза 200 XP

Насолоджуватись літом безпечно допоможе якісний сонцезахисний крем з високим рівнем захисту. У Watsons багато варіантів, які можна придбати, скориставшись сертифікатом на 200 ХР: наші фаворити з лінійок корейської косметики. Але найголовніше — не забувай його використовувати щоразу, коли плануєш проводити час на сонці.

Дайджест програми лояльності o’go Club: червень

Сертифікат у WOG за 200 ХР

Маєш на думці велику дорожню пригоду?Заправляй повний бак і зверни увагу на стійку з книжками, які є майже на усіх АЗС WOG. Обмінюй 200 XPна сертифікат WOGта скористуйся ним, аби придбати книгу в дорогу. Підбірка популярної літератури українською тебе приємно здивує. І буде нагода гарно відпочити після напруженого дня за кермом.

Дайджест програми лояльності o’go Club: червень

Звичайно, це лише деякі з можливих сертифікатів партнерів (повний список доступних позицій дивись за посиланням). 

В o'go Club тобі також доступні ексклюзивні сервіси. Радимо звернути увагу на:

  • Гравіювання девайсів, щоб зробити його особливим саме для тебе;
  • Кастомізація спеціальною кольоровою плівкою, яка дозволяє змінити колір корпусу та захистити пристрій спеціальним покриттям;
  • Професійна чистка пристрою стисненним повітрям та спеціальними засобами.  

Якщо ти ще ніколи не накопичував XP на o'go Сlub, зробити це як ніколи просто: 

  1. Проходь реєстрацію на сайті;
  2. Після цього ти отримаєш доступ до інтернет-простору o'go;
  3. Накопичуй XP за різні дії на платформі: купуй мерч та аксесуари на сайті, приводь друзів**, залишай відгуки такористуйся сервісами у фірмових просторах glo;
  4. Обмінюй XP на пропозиції з каталогу

Не забудь заходити на o'go Club — тут часто з'являтимуться нові можливості для всіх, хто звик отримувати більше.

* XP — це особисті Experience Points, які нараховуються учаснику за певні дії у світі o'go. XP не мають готівкового (грошового вираження та не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті). XP не нараховуються за придбання тютюновмісних виробів для електичного нагрівання та пристроїв для нагрівання тютюновмісної продукції glo™. Накопичені XP можна обміняти на ексклюзивні клубні пропозиції за спеціальними цінами від o'go Club. ** Друг — повнолітній споживач нікотиновмісної продукції.
Оцінити новину:
Щоб оцінити статтю, необхідно авторизуватися
Сподобалася новина? Поділися з другом